Choď na obsah Choď na menu
 


KYVADLO a práca s ním

 

 

kvyadlo.jpg

Ako si kyvadlo vyberať?

Vyberáme si podľa toho, čo nás priťahuje. Môže to byť kovový kužeľ na retiazke, môže byť zo skla alebo z kameňov. Môže mať aj tvar gule. Každé kyvadlo je dobré si po donesení domov očistiť. Kyvadlá z kovu a kameňov aj priebežne, keď s nimi pracujeme (raz za týždeň ak s ním pracujeme denne).

 

11944_kyvadlo-sidericke-mosazne-kuzel-8g.jpgkyvadlo-cakrove-j-11.jpg

 

Použitie kyvadla:
Kyvadielko môžeme použiť na akékoľvek možné otázky. Koho si vybrať za partnera, o láske, súlade a nesúlade, polarite, o zdraví a chorobe, o vitamínoch, potravinách, diéte, o cudzích vplyvoch, o podzemnej vode, geopatogénnych zónach, rastlinách, farbách. Rovnako ho možno využiť v poľnohospodárstve i v záhrade. Odpovie nám o ľuďoch, šťastnom čísle, o počasí, vlastnostiach i schopnostiach. Proste bude hovoriť o tom, čo nás bude zaujímať !

 

Získavame odpoveď “áno”, “nie” a “možno” od svojho Vyššieho Ja. Je možné použiť aj písmenkovú vhodnú tabuľku. 

 

tabulka-abecedni--1-.gif

 

 

Pomocou kyvadla môžeme čistiť čakry, otvárať a zapečaťovať aurické pole pri práci s energiou, vieme pomocou neho hľadať stratené predmety, robiť jednoduché rozhodnutia

tabulka_cakry1.jpg

 

Práca s kyvadlom:
Pred začatím práce s kyvadielkom je potrebné, aby sme mali psychickú pohodu. Odstránime všetky možné rušivé vplyvy z okolia / vypneme rádio, televízor a pod. / Dostaneme sa do stavu vnútorného pokoja - napr. uvoľňujúcim dýchaním. Potom sa pohodlne usadíme ku stolu. Posadíme sa tak, aby sme boli v smere my - mesiac / večer /, alebo my- slnko / cez deň /. Zahrejeme si ruky pošúchaním, nesmieme mať prekrížené nohy, ale položené na chodidlách.

Otázka musí byť jasná a stručná. Je možné na ňu odpovedať len "áno" alebo "nie", poprípade „možno“. Musíme si určiť smer pohybu - vychýlenia odpovede.

V prípade odpovede "áno"- napr. doprava, alebo do kruhu, potom pri odpovedi "nie" doľava, alebo priečne. Kruh, elipsa, priečny či pozdĺžny výkyv /čiara/ sú základné pohyby kyvadielka.

Najlepšie je sa kyvadla opýtať týmto spôsobom: “ukáž mi jasný pohyb pre ANO, prosím” 

Sústredíme sa a kladieme otázku v duchu alebo nahlas. Môžeme ju zopakovať viac krát, kým nedostaneme odpoveď. Kyvadielko držíme kolmo k doske stola tak, že lakeť paže si oprieme o dosku stola a ruku v zápästí zohneme s narovnanými prstami do vodorovnej polohy. Na koniec ukazováka, tam kde končí necht , zavesíme kyvadielko a necháme ho voľne visieť. Ostatné prsty zľahka zohneme v päsť. Na začiatok je vhodné držať kyvadielko pri všetkých prácach rovnako. Neskôr, so získaním skúsenosti, na tom až tak záležať nebude. Po položení otázky sledujeme smer vychýlenia / pohybu / kyvadielka.
 

kyvadlo-z-prirodniho-ruzeninu-1ks-0.jpg.big_.jpg